O nás

jak to začalo...
Půjčovna obytných vůzů California4Rent vznikla v Praze na jaře 2020. Vlastně to ani neměla být autopůjčovna, jen jsme si chtěli udělat radost a koupili jsme si Campervan VW California T4 Freestyle z roku 2000 pro vlastní potěšení. Náklady na pořízení a provoz obytného vozu nejsou zrovna nízké, tak jsme se dohodli a koupili Californii společně. Věnovali jsme jí náležitou péči, lásku a vyzkoušeli jsme si hned první léto, po čem jsme už nějakou dobu prahli. Být pánem takového auta. Obytňáku, který Vám může zprostředkovat nekonečné množství zážitků a radosti.
"Když si začali náš campervan půjčovat kamarádi, tak jsme pro jistotu koupili druhou californii t4 a otevřeli jsme malou rodinnou půjčovnu. 
v roce 2024 jsme pro vás pořídili úžasný obytňák grand california 600"
Volba obytného vozu
Volba California T4 s nesmrtelným motorem 2,5l TDi byla od začátku jasná. Jednak proto, že jeden z nás měl možnost vyzkoušet si radost z cestování obytňákem VW California T2 už jako malý kluk se svými rodiči. A ten druhý procestoval kus světa v Californii T4 hned několikrát. No a protože je T4 prostě nejspolehlivější z celé série doposud vyráběných a celosvětově oblíbených kompaktních obytných vozů, nebylo co řešit.
Grand California 600 je zase nejnovějším a nejpohodlnějším obytňákem ve své třídě. Ten jsme zkrátka museli zkusit 🙂 Pro skvělé zážitky !

Cestování máme v krvi a je pro náš důležitou, až nezbytnou součástí životního stylu. California je stroj na zážitky, lístek ke svobodě, dočasný životní styl… prostě výplach hlavy. Dospělí se zase cítí jako děti a děti si odnáší šťastné zážitky na celý život. Chceme se s Vámi o naše miláčky podělit a učinit naše vozy dostupné i pro Vás.

Děláme to, protože nás to baví !

Štastnou cestu přejí,

Robert a Filip

Proč si půjčit Californii u nás?
Záleží nám na tom, aby Váš zážitek z cesty byl nezapomenutelný. Proto jsme naše vozy i podmínky pronájmu vyladili tak, aby jste si užili Vaši bezstarostnou jízdu naplno od začátku až do konce. Vstřícné a velmi osobní jednání je pro nás samozřejmostí. Ať už plánujete cestu za romantickým přílivem, nebo třeba aktivní dobrodružství pod vrcholky hor, naše obytné vozy Californie Vám budou vždy bezpečným a pohodlným průvodcem na cestě za dalším dobrodružstvím.
  • Pravidelný servis
  • Nízká spotřeba paliva
  • Nízké poplatky za dálnice, trajekty a kempy
  • Plné havarijní pojištění
  • Kempingové vybavení
  • Možnost přistavení vozu
  • Online rezervační systém
  • Nízké ceny
  • Neomezený nájezd km